Bylinkové preparáty, aromaterapie, esence - konzultace

V dnešní době začíná mnoho lidí  dávat přednost bylinkám a alternativní léčbě jako takové. Nebo tuto možnost kombinuje s léčbou klasickou.

Jednou z možností, jak jemným způsobem pomoci změnit emoce, zvyky, špatné návyky, vzorce chování, programy, karmické uzly a další, jsou například byliny, esence, tinktury, homeopatie a další .

 

Bachovy květové esence

Bachovy květové esence představují velice jednoduchý a účinný systém, který navrací harmonii našim emocím a tím také našemu celému bytí. Bachovy květové esence působí na negativní emoce - např. strach, vyčerpanost, nedostatečné sebevědomí, pýcha, přílišné nadšení, které vede až k fanatismu, apod. Esence nám pomáhají tyto pocity harmonizovat, dostávají nás do přítomného okamžiku, kdy se na sebe, svou situaci a své pocity můžeme podívat objektivně a činit rozhodnutí bez emocí. Umožňují nám postupně odloupnout slupky, které jsme si nasadili, abychom přežili v tomto světě a tím nám postupně pomáhají odkrývat to, kdo skutečně jsme, jaký je cíl a smysl našeho života a vrátí nám naši odvahu vydat se na svou cestu a uskutečnit své sny a přání.
Duch stromů

 

Strom je archetyp (tj. pravzor). Když bĕhem svého života pocítíme potřebu osvojit si vlastnosti, po kterých toužíme, nebo jež nám mohou poskytnout oporu v určitých náročných životních situacích, v nichž prožíváme procesy regenerace, znovuzrození a jiné, stromy nás mohou přijmout za své, nebo nám pomohou dotknout se naší skutečné podstaty.

 

Tato zcela nová terapie napomáhá osvojit si znaky a vlastnosti jednotlivých druhů stromů.

 

 

 

Moravské květy

Moravské květy jsou vyrobeny z květů rostlin vyskytujících se na území Moravy a Slovenska. Záření Moravských květů je tedy nejvhodnější pro lidi žijící v oblasti střední Evropy. Vznikly ve spolupráci se silami přírody a byly vybrány takové, které obsahují celé energetické spektrum. Moravské květy jsou prostředkem pro získání opětovné duševní rovnováhy. Jak je známo, jakékoli duševní rozrušení dokáže vyvolat fyzické příznaky nemoci. Moravské květy dokáží tento nerovnovážný stav eliminovat a poskytnout člověku čas k vlastnímu pochopení důvodu, proč takový stav nastal. Každá bylina působí na určitý duševní stav a proto vhodnou kombinací jednotlivých květů lze dosáhnout obsažení duševního stavu člověka.

 

 


Platbos - Africké stromové esence

Africké stromové esence a rozprašovače působí na jemné úrovni, na energetickém poli člověka. Jejich cílem je uzdravovat a harmonizovat emoční, mentální a duchovní potřeby.

 

Byliny, tinktury, krémy a masti

Pěstování a sběr léčivých rostlin,  jejich sušení na míchání čajů, výroba tinktur a mastí je mým koníčkem již dlouhou řadu let. Pro přátele vždy ráda namíchám, nebo poradím tinkturu, či esenci.

 

Astropatie - práce + namíchání esence

Tato technika obnáší vyšší povolení a umění změnit váš osud, v době zrození.

 

 

SPECTROPATIE - namíchání esence

Léčivá esence je tvořena na základě souhrných informací, předaných tělem, duchem a duší, kontolované Vyšším Já klienta. Je naprosto přesně cílená na momentálně nejdůležitější problémy / úkoly / lekce, které klient prožívá. Na základě této přesné diagnostiky, jsou do léčivé esence uloženy veškeré možně potřebné informace. Ovlivní nejen současnost, ale také minulost a budoucnost, je-li to k řešení problémů potřeba. Tato esence obsahuje informace dostupné nejen ve zdrojích pozemských, ale také ve všech dosažitelných vesmírných. Proto je svým složením daleko složitější, než například esence bylinkové ( Bachovy květy, Duch stromů aj), ale díky tomu je daleko ucelenější její účinnost

 

Drahé kameny

Energie léčivých kamenů je známa už od nepaměti.Velmi populární je pořizování si drahých a léčivých kamenů podle znamení zvěrokruhu. Každému znamení jsou přiřazovány konkrétní kameny. Každý kámen má své specifické vlastnosti. Přesto všem radím, aby při výběru toho svého kamene spoléhali spíše na intuici. Ta je ten nejlepší rádce. 

V tomto roce jsem se začala učit výrobě intuitivních šperků. Tedy výběr kamene, plus výroba šperku na míru.

 

Více info na : kouzelne-sperky.webnode.cz/