PARAPSYCHOLOGIE, ESOTERISMUS, SPIRITISMUS, OKULTISMUS, EXORCISMUS

 

Vymítání ...

 

Mnozí z Vás, kteří se na mě v posledních letech obraceli s prosbou o tuto konkrétní pomoc vědí, nebo přinejmenším tuší, že kromě pro nás obyčejné reality, žijeme také ve světě plném energií a neviditelna. Mnozí se tohoto světa neumíte dotknout, protože jako malé děti jste ztratili tu schopnost vidět, vnímat a slyšet… Jindy ani netušíte, že je to součástí Vašich životů a zcela intuitivně vše prožíváte. Někdo se toho bojí. Vy všichni nicméně věříte na věci mezi nebem a Zemí.

 

Kletby, prokletí, uřknutí, očista lidí i objektů, to patří právě do této sféry a je to pro vymítače zcela běžná věc. Málokdo ví, že stačí „obyčejná zlá myšlenka“ a můžeme druhým velmi ublížit. Jen výjimečně se setkáváme s opravdovým posednutím. 

 

Stává se, že se nám nedaří. Stále se nám opakují stejné věci. Někdy nám samotným, jindy celým rodinám, rodům. Tehdy možná zcela intuitivně vyřkneme větu: „Já jsem snad prokletý“. Často za tím naše logická část mozku nehledá nic víc a snažíme se dál bojovat s osudem. Ten, kdo se rozhodne jít do problému hlouběji a chce zjistit, zda to není pravda, vyhledá vymítače.

 

Je jedno, jak si takový člověk říká. Důležité je, že opravdu dokáže pomoci v situacích, na které nejsme jako „obyčejní“ lidé moc připravení.

 

Přirození Vymítači (na rozdíl od církevních) jsou lidé, kterým jejich schopnosti zůstali a mají zde na Zemi poslání pomáhat právě těm, kteří se s něčím takovým setkali. Jejich dary jsou požehnány Vesmírem, nebo kdo chcete, Bohem. Je jim dovoleno tuto práci vykonávat.

Tato činnost je práce jako každá jiná. Většinou se dost liší od filmů s podobnou tematikou. Základem je vidět, vnímat, slyšet a vědět, co s tím, když něco najdete. Mnoho profesí nazývá takovou činnost diagnostikou, čistěním, prací s energií a myšlenkou.

 

Nejsem jediná která vnímá, že tato doba je velmi Očistná. Zbavujeme se mnohého nefunkčního, zároveň se smíme tělesně a duševně uzdravit. A právě to druhé Vám zde chci nabídnout.

 

Pokud si myslíte, že je s Vámi něco v nepořádku a možná jste to Vy, o kom jsem zde psala, můžete se mi ozvat. Ráda Vám všem budu nápomocná.


Moje práce je v naprosté rovnováze s Vesmírem. Pracuji s živými i mrtvými. S lidmi umírajícími i s nenarozenými dětmi. S duchy, entitami, démony... Pomáhám nalézt staré sliby a úpisy a přerušit vaše vazby s temnotou.
 

SPECIÁLNÍ  NABÍDKA

 

 • KLETBY, PROKLETÍ, UŘKNUTÍ aj.
 • DISKARNÁTI, SEPARÁTI
 • ČERNÁ MAGIE, WOODOO
 • ÚPISY, SMLOUVY, ÚMLUVY ( temná strana )
 • TEMNÉ SÍLY

Nalezení a vyřešení potíží. Kontrola rodiny a celého rodu. Práce v minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Tato práce může mít několik částí, ne vždy jde odstranit vše naráz.

 


DUŠE - komunikace, převádění, vyvázání

 

Do této nabídky spadá také práce s lidmi v kómatu

 

 

 

DUCHOVÉ, ENTITY,  ZÓNY, ENERGIE AJ.

 

 •  kontrola domů, obydlí  -  odvádění duchů, entit , kontrola srdce domu, kletby domu, energie místa aj.
 •  kontrola přivtělení - odvedení entit
 •  nalezení a uzavření portálů

Kotroly domů je vhodné provádět také před koupí nových či starých domů.

 

PRÁCE S ENERGIÍ

 

 • energetické ochrany  ( vytvoření, výuka )
 • čistění místností na dálku
 • posílání energie na dálku
 • energetičtí úpíři  ( nalezení, odstranění, ochrana )
 • další

Využití zemské a kosmické energie z různých zdrojů, dle potřeby klienta.