O mně

 

Narodila jsem se v šedesátých létech v Praze, kde žiji dodnes.

 

Od malička jsem měla ráda přírodu, zvířata, květiny, kameny. Na střední škole mě bavily nejvíce hodiny psychologie. V té době jsem se začínala hledat.

 

Mám dar vidět a vnímat věci za hranicí toho co vnímáme pěti známými smysly, tedy i ty, co se nacházejí na dalších úrovních, které nás obklopují a také ovlivňují. Přesto je můj život stejný, jako ten Váš. Plný životních zkoušek a lekcí, které mě mají něčemu naučit.

 

Díky svému nemocnému pejskovi jsem se roky vzdělávala na různých seminářích zaměřených například na alternativní techniky léčby a do mého života začaly proudit zcela nové úžasné informace. Četla jsem různé knihy s duchovní tématikou, shlédla jsem mnoho filmů se skrytým i veřejným poselstvím,  v mém životě se objevili noví učitelé.

 

Našla jsem to, co mnozí hledají dlouhá léta. Své Poslání. Můj osud je pomáhat druhým a učit je novým pohledům na život. Mohu být prostředníkem mezi Vaším podvědomím a vědomím. Tím Vám pomohu pochopit co se s Vámi děje a zároveň spolu nalezneme cestu,  jak si můžete  pomoci.

 

Mé poslání je úžasné a naplňuje mě tichou pokorou. Děkuji vesmíru za to, že mě dovolil takto pomáhat těm, kteří pomoc potřebují.

 

 

 

Kontaktujte nás