O mně

 

 

Narodila jsem se v šedesátých letech v Praze, kde žiji dodnes.


Od malička jsem měla ráda přírodu, zvířata, květiny, kameny. Na střední škole mě bavily nejvíce hodiny psychologie. V té době jsem se začínala hledat.


Mám dar vidět a vnímat věci za hranicí toho co vnímáme pěti známými smysly, tedy i ty, co se nacházejí na mnoha dalších úrovních, které nás obklopují a také ovlivňují. Přesto je můj život stejný, jako ten Váš. Plný životních zkoušek a lekcí, které mě mají něčemu naučit.


Díky svému nemocnému pejskovi jsem se roky vzdělávala na různých seminářích zaměřených například na alternativní techniky léčby a do mého života začaly proudit zcela nové úžasné informace. Četla jsem různé knihy s duchovní tématikou, shlédla jsem mnoho filmů se skrytým i veřejným poselstvím,  v mém životě se objevili noví učitelé.


Našla jsem to, co mnozí hledají dlouhá léta. Své Poslání. Můj osud je pomáhat nejen sobě, ale také ostatním lidem a bytostem, učit je novým pohledům na život. Mohu být prostředníkem mezi vaším podvědomím a vědomím. Tím vám pomohu pochopit co se s vámi děje a zároveň spolu nalezneme cestu,  jak můžete pomoci sami sobě. Správná pomoc nespočívá v tom, že někdo druhý udělá veškerou práci za vás. Jde o to, abyste vy sami, na základě něčí pomoci, nalezli cestu k sebepoznání, sebelásce, sebepochopení, seberealizaci a také sebeléčení.

 

Mé poslání je úžasné a naplňuje mě tichou pokorou. Děkuji vesmíru za to, že mi dovolil takto pomáhat těm, kteří pomoc potřebují.