O mně


Věřím, že každý z nás má v sobě světlo, které roste společně s tím, jak na své cestě postupně zvládáme životní lekce, tedy to, co většinou nazýváme osudem.

Tím jak žijeme, v co věříme, co ctíme, za co jsme vděční a o co se zde snažíme, tím je naše vnitřní světlo silnější, vibrace vyšší a jemnější, a svojí existencí a přesvědčením pomáháme Vesmíru udržovat zde, na Zemi, rovnováhu energií.

I ta nejmenší světýlka dokáží rozzářit největší tmu....

V tom tkví moje víra i má síla.


Jmenuji se Zuzana. Narodila jsem se v Praze, kde žiji dodnes.

Od malička jsem měla ráda přírodu, zvířata, květiny, kameny. Také kreslení a hudbu. A zkoumání ...

Babička byla vědma a tak i díky ní jsem získala schopnosti, které se v našem rodu dědí po generace. Mám dar vidět a vnímat věci za hranicí toho, co lze postřehnout našimi pěti smysly. Tedy takové, které se nacházejí na mnoha dalších úrovních, jenž nás obklopují, definují a také ovlivňují.

Sama jsem za život prošla mnoha náročnými obdobími. Moje cesta vedla od fyzických bolestí k duševním. Postupně jsem se naučila tato období přijímat jako dar. Pochopila jsem, že každá taková lekce mě posune blíž k sobě samé. K tomu, kým se mám stát pro sebe, ale také pro druhé lidi. Protože v té době jsem začala chápat, že moje prožitky a zkušenosti mě vedou blíže k tomu, pro co jsem se narodila. Pomáhat druhým lidem.

Na střední škole mě bavily nejvíce hodiny psychologie, i když to nebyl hlavní předmět. Nebyla to určitě náhoda, že k výuce přibyli právě tyto hodiny.

Pak přišla rodina. V té době jsem se začala věnovat více bylinkám, přírodní a alternativní léčbě. A vrátily se do mého života kameny a kamínky všeho druhu. Protože Český Ráj s jeho poklady jsme měli na dosah.

Po nějaké době jsem se vrátila ke studiu. Mé kroky vedly zprvu k poznávání fyzického těla. Absolvovala jsem několik seminářů zaměřených na fyzioterapií. Poté jsem přešla na techniky, které se věnují podvědomí. Psychika, psychosomatika, vzorce chování a další. Zaplnila jsem knihovnu desítkami knih. Do mého života vstoupili blízké bytosti s podobnými zájmy. Vzájemně jsme se učili, inspirovali, podporovali. Vše do sebe začalo zapadat, jako puzzle.

Absolvovala jsem několik kurzů a seminářů s těmi nejlepšími, a v té době i nejznámějšími, učiteli. Bowen terapii jsem se učila u Jocka Ruddocka, reflexní terapii u Patakyových, lymfaticko-relaxační masáž v masérské škole Stanislava Flandery.

Jako přiklad mentálních technik, se kterými pracuji, uvedu Kineziologii, SRT, EFT, Metageometrickou harmonizaci, Konstelace aj.

Neprezentuji se ani jako klasický terapeut, ani jako duchovní kouč. I když nabízím pomoc také formou poradenství. Pro každého klienta se snažím vytvořit bezpečné prostředí, ve kterém se nebude bát mluvit o nejhlubších problémech. Umím naslouchat tak dlouho, jak je třeba. Poté vyhodnotím situaci a navrhnu řešení a pomoc, jestliže je to v mých silách. Mám ráda komplexnost, proto jsou v mé nabídce konzultace a práce, které vaše životy ovlivní na všech rovinách.

V mé nabídce naleznete i další možnosti spolupráce. Semináře, výuku, meditace, nabídku Bachových esencí a další.

Nabízím pomoc formou diagnostiky problému, poradenství, terapií.

Některé z Vás mohou oslovit mé semináře, Iniciace a výuka.

Veškeré práce jsou vedeny formou internetové komunikace. Nemusíte se objednávat, nemusíte nikam dojíždět.

Internet nám přináší úžasné příležitosti a možnosti na naší cestě k seberealizaci, k sebezdokonalení a k sebepoznávání.

Veškerá komunikace probíhá na dálku, tedy výhradně on-line formou. Tím se otevírá možnost přijímat klienty i mimo ČR.


Mé konzultace v případě vašich zdravotních problémů v žádném případě nenahrazují lékařskou péči!
Mým cílem je informovat laickou veřejnost o významu důvěry ve vlastní schopnosti sebeléčení, s využitím přírodních léčivých sil a s pomocí alternativní léčby.
Má práce nevylučuje souběžné využití standardních léčebných postupů západní lékařské vědy. Funguje velmi dobře jako doplňková služba pro pacienty, kteří jsou v péči lékařů. 


                      zuzidea   © 2013 Všechna práva vyhrazena                    

Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!