Výuka

Čas o času se sejde skupinka lidí, kteří se zajímají mimo jiné o metody a techniky, se kterými pracuji. To, co se na skupině probírá, je vždy šité "na míru" účastníků semináře. Základní osa sdílení / výuky je stejná, ale vše se přizpůsobuje aktuálně potřebám celku i jednotlivců na skupince.


ŠKOLIČKA PRO HLEDAJÍCÍ ......

V části informační vysvětluji některé techniky práce s podvědomím, ale doporučuji současně i techniky práce s tělem fyzickým, aby bylo vše v rovnováze.

Součástí semináře je rozvíjení přirozených spirituálních schopností, jakými jsou například jasnovidění nebo jasnocítění...

Práce s podvědomím je mimo jiné přiblížena formou meditací.

Společně rozkrýváme často zmiňovaná témata duchovního rozvoje, transformace, psychospirituální krize atd., jejich vlivu na naše pozemské životy.

Součástí online večerů jsou i dotazy a následné odpovědi, které díky intuici a napojení na Zdroj, mohu poskytnout. Příjemným zpestřením bývají výklady karet, nebo kreslení automatickou kresbou.

Školička funguje podle počtu zájemců jeden (či dva) večery v týdnu. Je možné se domluvit na individuálních konzultacích a výuce.

Velkým bonusem je setkání lidí se stejnými zájmy a navázání nových přátelství.

Co Vám může školička přinést?

Cokoliv, co právě potřebujete na své cestě k sobě samým. Vždy se snažím vytvořit bezpečné místo, kde si na nic nemusíte hrát, kde můžete být pouze sami sebou, aniž by vás kdokoliv soudil. Naleznete zde za každé situace pochopení, soucit, důvěru a lásku.


Místo konání: INTERNET (Whatsapp, email)

Délka: jeden (a více) školních roků, dle zájmu

Počet osob: max 5Individuální výuka dle dohody.

                      zuzidea   © 2013 Všechna práva vyhrazena                    

Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!