Očista


13 BODŮ DUCHŮ

Velké procento lidí na Zemi trpí zřejmými a viditelnými, či jemnými a nenápadnými psychickými "problémy a poruchami"

Všech 13 bodů ovlivňuje emocionální a psychické blaho pacienta a když se s nimi pracuje jako s celkem, přinášejí pocit klidu a úlevy. Nejedná se ale pouze o nemoci duševní, pomáhají léčit i dlouhodobé "chronické" stavy pacienta.

Při práci s Akupunkturními body duchů se vychází z léčebných postupů, které pomohou odemknout hluboké emocionální bloky a stagnace, a tím napomoci uzdravení.

Práce s těmito body může pomoci lidem, kteří se nacházejí v období dlouhodobého stresu a velké únavy a vyčerpanosti. Také může ulevit lidem s dlouhodobým emočním traumatem, které je obtížné překonat.

Terapie, kdy pracujeme s těmito body, je obecně užitečná také v obdobích, kdy je pro nás velmi těžké cokoliv překonat, nebo se cítíte svázaní a nesvobodní.

V praxi lze těchto 13 bodů mimo jiné chápat jako cestu, po které může cizí entita (energetický parazit), popisovaná jako duch, posléze myšlenka, která nepochází z nás samých, získat přístup k našemu tělu a převzít kontrolu nad našimi pohyby a našimi vjemy, tedy nad naší fyzickou i duševní stránkou.

příklad:

 • Bod pro zlomené srdce ( smrt mazlíčka, blízkých )
 • Rozchod
 • Uklidňuje srdce, celkové uklidnění
 • Působí na Shen a bolesti
 • Čistění osrdečníku (bušení nervů, epilepsie, psychózy, hysterie, šílenství, střídavý častý pláč, podrážděnost, poruchy úst, psychické poruchy, nespavost, noční můry, hysterie…)
 • zabývá se intenzivními hmotnými touhami, protože se duch z perikardu snaží dostat do srdce (hromadění věcí)

Ve světě se s nabídkou právě této techniky setkáte i v běžné klinické praxi. Nabízím vytestování a vyčistění všech stagnací v bodech. Práce je vedena na dálku, s možností telefonické konzultace.


OČKOVANÍ LIDÉ - COVID

Čistění smluv. 1 vakcinace = 1 smlouva.  


OČISTA všeobecně

Žijeme ve světě hmoty. Alespoň je o tom větší část lidstva přesvědčená. Pro některé z nás, je náš svět současně plný "neviditelných" energií a věcí nehmotných. Tedy takových, na které si ne každý člověk dokáže sáhnout.

Přesto tu tento svět je. Existuje díky své neviditelnosti za jakousi oponou, ale je součástí celého vesmíru, nás samotných, naší existence. Žijeme v podstatě dvojí životy. To, co vidíme, cítíme, co si rozumem dokážeme zdůvodnit. A pak to, co se s námi děje podobně, jako když běží programy "na pozadí" počítače.

S lidmi, kteří se zabývají právě tímto neviditelným, se můžete setkat ve chvíli, kdy se vám dlouhodobě nedaří a veškeré rozumné argumenty proč, se vyčerpaly. Hledáte odpovědi a pomoc.

Člověk, který právě vám v té chvíli může pomoci je ten, který bude mít napojení na Zdroj. Dokáže pro vás získat odpovědi. Vysvětlí souvislosti a pravděpodobně také najde cestu, jak pomoci.

"Přirození vymítači", jak se občas takovým lidem říká (na rozdíl od církevních) jsou lidé, kteří mají poslání pomáhat v takových situacích. Jejich dary jsou požehnány Vesmírem, nebo kdo chcete, Bohem. Je jim dovoleno tuto práci vykonávat.

Pokud si budete klást otázky, proč se takové věci dějí? Je to jednoduché. Málokdo ví, že stačí "obyčejná zlá myšlenka" a můžeme druhým velmi ublížit. Většina této práce se skládá právě z takových informačních zásahů / útoků. Jen výjimečně se setkáváme s opravdovým posednutím, černou magií atd. Nejsem jediná která vnímá, že tato doba je velmi Očistná. Zbavujeme se mnohého nefunkčního, zároveň se smíme tělesně a duševně uzdravit. A právě v tom vám mohu pomoci. Současně se ale snažím, aby moje práce byla v naprosté rovnováze a shodě s Vesmírem. To znamená, že pomáhám, ale nezachraňuji.

NABÍDKA

 • KLETBY, PROKLETÍ, UŘKNUTÍ aj.
 • PŘIVTĚLENÉ DUŠE
 • DUCHOVÉ, DALŠÍ ENTITY
 • GUI, GU
 • ČERNÁ MAGIE, WOODOO
 • ÚPISY, SMLOUVY, ÚMLUVY
 • ENERGETIČTÍ ÚPÍŘI
 • ČISTĚNÍ OBYDLÍ NA DÁLKU                      zuzidea   © 2013 Všechna práva vyhrazena                    

Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!