Poradenství


Nabízím vám pomoc při akutní i dlouhotrvající psychické, či fyzické nesnázi. Zároveň vám mohu poskytnout pomoc při nalezení, pochopení a odstranění příčiny různých problémů.

V současnosti se stále více lidí přiklání k možnosti, využít k řešení svých zdravotních problémů alternativní cestu. Ta nabízí nejen léčbu, jak to známe u západní medicíny. Vede současně k pochopení, kde problém vznikl a jaká je cesta k jeho nápravě.

Neodsuzuji nikoho, kdo užívá klasické léky. Nemám problém, pokud to je pro kohokoliv nezbytně nutné, kombinovat léky a přírodní produkty. Nicméně, je zde jedna důležitá věc, na kterou upozorňuji. Jestliže se chceme opravdu vyléčit, nelze si myslet, že jakékoliv léky vyřeší vše za nás. Často se setkávám s tím, že jakmile lék potlačí symptomy a odezní příznaky tohoto onemocnění, lidé si myslí, že se uzdravili a vše je v pořádku. Není tomu tak. A pokud svoji nemoc nepochopíme, může se stát, že se k nám znovu a znovu vrací, například formou "chronického onemocnění".

Každá nemoc vzniká na našich jemněhmotných tělech a než se dostane na tělo fyzické, nějakou dobu to trvá. Máme čas na nápravu, ale velmi často nevnímáme jemné náznaky těla, že se s námi něco děje. Že vlastně děláme něco špatně.

Nemoci souvisí s psychickými problémy. Každá emoce, pocit, trauma a stres, jsou hybateli naší vnitřní rovnováhy. Jakmile se z problému energetického, stane problém fyzický, projeví se jako "opravdová" nemoc. Její řešení není v pouhém odstranění důsledku. Je třeba najít začátek, tedy téma, které naše tělo oslabilo natolik, že se problém zviditelnil i na fyzické rovině. Teprve tehdy, když nemoc přijmeme a pochopíme, můžeme s jistotou říci, že nastal v těle proces sebeléčení a následného uzdravení.

Příklad problémů, které spolu můžeme konzultovat:

  • psychosomatické problémy
  • energetické bloky ( tělo, duch, duše, čakry, meridiány...)
  • vzorce chování, mentální programy
  • traumata, stresy, strachy, úzkosti a panické ataky, deprese
  • transformace - spirituální změny DNA, adaptace těla, bolesti, léčebný proces
  • psychospirituální krize
  • emocionální duševní chemická nerovnováha, napětí a psychická nepohoda
  • závislosti, fobie
  • strachy, nejistoty, děsy
  • žárlivost, nesoustředěnost a další..


S využitím letitých zkušeností, intuice a nejrůznějších technik, pomáhám zjistit příčinu jednotlivých problémů. Zároveň doporučím nejlepší cestu k jejich vyřešení.


Alternativní léčba nevylučuje spolupráci s klasickou medicínou. Veškeré byliny a přírodní preparáty vytestuji tak, aby byly v harmonii s léky, které případně užíváte. Samozřejmě doporučuji případnou konzultaci s vaším lékařem.                      zuzidea   © 2013 Všechna práva vyhrazena                    

Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!