Byliny a esence

BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE 

Bachovy květové esence představují velice jednoduchý a účinný systém, který navrací harmonii našim emocím a tím také našemu celému bytí. Bachovy květové esence působí na negativní emoce - např. strach, vyčerpanost, nedostatečné sebevědomí, pýcha, přílišné nadšení, které vede až k fanatismu, apod. Esence nám pomáhají tyto pocity harmonizovat, dostávají nás do přítomného okamžiku, kdy se na sebe, svou situaci a své pocity můžeme podívat objektivně a činit rozhodnutí bez emocí. Umožňují nám postupně odloupnout slupky, které jsme si nasadili, abychom přežili v tomto světě a tím nám postupně pomáhají odkrývat to, kdo skutečně jsme, jaký je cíl a smysl našeho života a vrátí nám naši odvahu vydat se na svou cestu a uskutečnit své sny a přání. 

POUŽITÍ V PRAXI:  

Míchání kapek na míru

  • pro dospělé
  • pro děti
  • pro zvířátka
  • pro rostliny

Floral accupuncture

 aplikace esencí na akupunkturní místa - Každá esence je informačním klíčem, který odemyká akubody pro komunikaci mezi světem lidí a přírodní říší


Bachovy esence - zóny ( New Bach Body Maps ) 

v případě potíží aplikujeme příslušnou květinu přímo na lokalizované místo. Účinek může být větší, než při podávání kapek pouze vnitřně.


DUCHOVÉ STROMŮ

Strom je archetyp (tj. pravzor). Když během svého života pocítíme potřebu osvojit si vlastnosti, po kterých toužíme, nebo jež nám mohou poskytnout oporu v určitých náročných životních situacích, v nichž prožíváme procesy regenerace, znovuzrození a jiné, stromy nás mohou přijmout za své, nebo nám pomohou dotknout se naší skutečné podstaty.

Tato zcela nová terapie napomáhá osvojit si znaky a vlastnosti jednotlivých druhů stromů


MORAVSKÉ KVĚTY 

Moravské květy jsou vyrobeny z květů rostlin vyskytujících se na území Moravy a Slovenska. Záření Moravských květů je tedy nejvhodnější pro lidi žijící v oblasti střední Evropy. Vznikly ve spolupráci se silami přírody a byly vybrány takové, které obsahují celé energetické spektrum. Moravské květy jsou prostředkem pro získání opětovné duševní rovnováhy. Jak je známo, jakékoli duševní rozrušení dokáže vyvolat fyzické příznaky nemoci. Moravské květy dokáží tento nerovnovážný stav eliminovat a poskytnout člověku čas k vlastnímu pochopení důvodu, proč takový stav nastal. Každá bylina působí na určitý duševní stav a proto vhodnou kombinací jednotlivých květů lze dosáhnout obsažení duševního stavu člověka.


PLATBOS - Africké stromové esence

Africké stromové esence a rozprašovače působí na jemné úrovni, na energetickém poli člověka. Jejich cílem je uzdravovat a harmonizovat emoční, mentální a duchovní potřeby.

                      zuzidea   © 2013 Všechna práva vyhrazena                    

Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!