Karty

V naší rodině byly karty od nepaměti našimi přáteli a rádci. Moje první karty jsem zdědila po babiččině smrti. Babička a její výklady mě vždy naprosto fascinovaly. Její intuice, díky níž dávaly vyložené karty smysluplné odpovědi.

Existuje osud? Ale samozřejmě. Plán duše. Karma. Ano...

To vždy bývaly pojmy, které byly pevně dané a nedaly se změnit. V této době, říkejme například po roku 2012, to už není tak úplně pravda. Osudy máme také ve svých rukou.

Mé výklady se od práce kartářů liší v tom, že já ze zásady nevykládám budoucnost. Budoucnost může být nejistá. Pro každého z nás. Navíc, nechat si vyložit karty na budoucnost, to je dvojsečná věc.

Pro silnější osobnosti může být výklad dobrým návodem k tomu, na čem by dotyčný měl zapracovat, aby k určité situaci nedošlo, nebo aby ji ustál co nejlépe. Pak jsou zde ti slabší, kteří někdy podlehnou informacím z výkladu, převezmou ho jako program a žijí jej. Proto velmi opatrně volím cestu, jak předat informace, které skrze mě k vám přicházejí.

Ze zásady nehledám odpovědi pro třetí osobu, tedy pro vaše blízké, rodinu, přátele.

Mé výklady jsou čistě intuitivní. Intuice určuje nejen typ karet, ale provází mě celým výkladem. Jestliže karty nestačí, jsou zde další zdroje odpovědí. Mým cílem je komplexnost. Jen taková práce má smysl, kdy se dozví každý ty zprávy, pro které si ke mně přišel.


SYMBOLON

Symbolon je sada výjimečných karet, které nám umožní vzpomenout si na hluboko ukrytá témata. To, co potlačujeme a odmítáme. Je spojením podvědomí s vědomím. Tyto karty jsou určeny těm, kteří chtějí o sobě znát pravdu. Na základě výkladu může dojít ve vašem životě k důležitým změnám, neboť si uvědomíte, co vás svazuje a nedovolí vám jít kupředu. Která část vaší osobnosti vás brzdí a ovlivňuje vaše konání a chování. Symbolon může být dobrým rádcem pro ty, kdo chtějí na sobě pracovat. Těm, kdo by po něm sáhli ze zvědavosti, může udělat těžkou hlavu. Pro vás všechny tu má odpovědi.


TAROT SKRYTÝCH SVĚTŮ

Tyto karty jsou jiné a vynikají mezi ostatními tarotovými kartami, díky jejich autorce. Jsou něžné a plné snivé fantazie. Kniha s výklady pak pohlazením duše. Setkáme se zde s vílami, skřítky, autorka se svými výklady dotýká také archetypů.


TAROT KELTSKÝCH DRAKŮ

Draci byli známi v každé kultuře. V dávných dobách byli přáteli lidí, jejich rádci a ochránci. Draci mají kontrolu nad toky elementární energie, kterou lidé většinou nevnímají. Jsou dobrými a mocnými pomocníky při magické práci.


TAROT MAGICKÉHO MĚSÍCE

Jaká poselství vám přinášejí vaše sny? Měsíční světlo svítí právě na tu vaši cestu poznání a pochopení. Karty se dají vykládat jako klasický tarot, nebo si můžete vybrat intuitivní výklad. Nalézt v sobě skryté sny a přání.


TAROT PARTNERSKÝCH VZTAHŮ

Tarotové karty partnerských vztahů nás vyvedou jednoduchou cestou z nevědomí. Můžete se zde dozvědět o svém protějšku, o vývoji vašeho vztahu a o vás samotných to, co nevíte na úrovni vědomí. Vztahy jsou všeobecně tak spletité, že se je lidé snaží pochopit všemi možnými způsoby, například i výkladem karet.


MOUDROST AVALONU

Karty Moudrost Avalonu jsou založeny na mytologii ostrova Avalon a jeho posvátné kněžky. Představují mytologické postavy, zvířecí průvodce a pohádky.
 


DIAGNOSTIKA POMOCÍ BAREV

Pomocí intuitivního výběru barevných karet se dozvíme více o svém tělesném, duchovním a duševním stavu. Karty mohou sloužit k meditacím.


KARTY KOUZELNÉ MAPY

Karty Kouzelné mapy jsou ideálním průvodcem na životní cestě. Byly vytvořeny, aby vám pomohly pochopit kouzlo příběhu vašeho života, posílily vás, ukázaly cestu ke svobodě a naplnění životního poslání.
Nezapomeňte, že na své cestě nejste sami a nikdy nezbloudíte. Vynikající intuitivní schopnosti, sebepoznání a splnění vašich nejhlubších přání jsou jenom některé z nádherných darů, které jsou pro vás připraveny. Karty Kouzelné mapy jsou vašimi věrnými společníky při nacházení kouzla a pochopení příběhu vašeho života. Karty můžete používat samostatně spolu s knižním průvodcem, který je součástí tohoto balíčku.KARTY SKRYTÉ MOUDROSTI

Představte si, že ještě před vznikem písma vytvořily prastaré národy božské spojenectví lidí a mystických skrytých říší, které tvoří most mezi světy přírody a ducha a udržuje harmonii a rovnováhu. Tímto spojenectvím máme zajištěno, že pokud požádáme o pomoc a vedení při zhmotňování naší reality, dostane se nám pomoci v našem směřování k nejvyššímu dobru pro všechny. Lidstvo se postupem času od přírodního světa coby zdroje Boží moci odklonilo a na říše neviditelné reality zapomnělo. V době, kdy na nás stále tíživěji doléhají celosvětové problémy, se tyto síly vrátily, aby nám pomohly najít cestu zpět k opravdovému smyslu našeho bytí. Požádej a je ti dáno, pro dobro nejvyšší – takové je motto těchto kouzelných karet. A pokud se na ně obrátíte s prosbou, vyslyší ji.


CESTA K SOBĚ

Světem dospělých rezonuje potřeba hledat vnitřní spokojenost a rovnováhu mezi hmotným a duchovním světem. Myslím, že je to proto, že jsme se v dětství mnohé nenaučili. (píše autorka) Kartičky jsou krásné a promlouvají k nám nejen formou obrázků, ale také textů.


a další.......

                      zuzidea   © 2013 Všechna práva vyhrazena                    

Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!