Audio / Video

V rámci seminářů " Školička" vznikly meditace, které se dají využít i pro širší veřejnost. Proto jsem vyslyšela prosbu, abych některé z nich postupně  zveřejnila. 

Převážná většina mých meditací je zaměřena na konkrétní téma. Každá meditace je vodítkem, jak s tímto tématem pracovat. Prozatím vkládám první z nich.

Cesta na ostrov

odkaz na meditaci: youtu.be/q1CY7wQ03dc

Úplně první cesta na ostrov je vlastně originální sestoupení do našeho podvědomí. Ostrov, to jsme my sami.

Meditace nás zavede na malý ostrov v moři, kde se nachází spousta zajímavých míst. Každé jedno místo je něčím specifické. Nalezneme zde místa rituálů, očisty, vzpomínek, obrazovku mysli, meditační kameny, lékárnu s bylinkami a homeopatiky..

První cesta je cestou na místo, kde se nachází oltář a očistný kámen. Na kámen si můžeme lehnout a poprosit aby vše, co z nás v ten den může sejmout, odstranil a vyčistil. Ať už se jedná o myšlenky, starosti, strachy, nebo energie.. Je to místo klidu a odpočinku.
Bajka o FénixoviS úryvkem bajky o mýtickém ptáku Fénixovi, jsem se poprvé setkala v jednom tureckém seriálu. Natolik se dotkla mého srdce, že jsem bajku vyhledala a nahrála ji celou.

My všichni musíme projít životními lekcemi a zkouškami, stejně jako ptáci několika údolími na cestě k bájnému Fénixovi. Na daleké cestě přes různá údolí (údolí Hledání, Víry, Lásky aj.) čeká nejen ptáky, ale i nás spousta útrap, ale také pochopení, kdo vlastně jsme.odkaz na meditaci: youtu.be/xcSGbgqVCQQ


(Text vychází z divadelního vyprávění: Jean-Claude Carrière - PTAČÍ SNĚM. Hudbu složili Cem Öget & Alper Ketenci (použita s laskavým svolením p. Alpera Ketenci))


                      zuzidea   © 2013 Všechna práva vyhrazena                    

Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!