Reference


Reference prozatím nelze vkládat do stránek automaticky. Děkuji za pochopení.


ANDREA.S.: Dovolení si - dovolení bylo jako zasvěcovací rituál...okamžik, kdy jsme harmonizovaly srdce, .. to co prožívám je skoro až pocit blaženě existence...Také daleko dřív zachytím takové ty vkrádavé myšlenky....že je něco špatně, že něco nedopadne, nebo že to má být jinak...vše, když nám mysl tvoří smyčky a dostává nas do stresu...umím je hned zastavit a vrátit se do proudu přijetí. Mě ty myšlenky přicházejí také, ale když je rozpoznám a dám se do pocitů dovoluji, tak jdou rychle pryč, úplně cítím jak mizí i strach z těla..


LUCIA K: ŠKOLIČKA - Ahojte všetci, ktorí premýšľate, či sa pridáte na školičku k Zuzke. Približne pred rokom sa mi ozvala Zuzka a ponúkla mi možnosť byť účastníčkou jej kurzu. Veľmi ma to nadchlo a povedala som OK. Za ten rok som toho veľmi veľa prežila vo svojom osobnom živote. Veľa bolestí, rozchodov a zmien. Viem, že vďaka školičke som začala vnímať svet okolo inak a týmto všetkým som prešla najľahšie, ako sa dalo.
Zistila som, prečo som tu.
Každou jednou hodinou som si vyriešila traumu, či už z tohoto života alebo životov predtým. Začala som chápať súvislosti a našla som v sebe silu pomáhať iným.
A snáď najdôležitejšie bolo to, že som začala rozpoznávať, kedy začínam skĺzať do bojov s mojími veternými mlynmi. Do zbytočných bojov, ktorými ubližujem sebe a ľuďom naokolo.
Zuzka je človek, ktorý bude celý čas stáť pri vás. Bude ticho pozorovať vaše kroky a keď bude treba, tak vás jemne postrčí. A samozrejme vás privedie k tomu, aby ste robili veci, o ktorých si myslíte, že to nedokážete. Pretože ona vie, že na to máte.
Celá školička ide vlastne sama. Vždy sme sa učili alebo riešili to, čo som riešiť potrebovala, alebo sme len tak kecali. Stretla som mnoho úžasných ľudí - priateľov, ktorí o mne vedia to, čo nikto iný a som za to nesmierne vďačná a ďakujem. VRELO ODPORÚČAM, AK CÍTITE, ŽE JE ČAS!!!


SILVIA KREACIA SEBAUCTY: Harmonizacia cakier je skvela ako cesta sebapoznania a skutocnej prace na sebe. Dakujem Zuzke za sprevadzanie, za podporu, za uprimnu komunikaciu a ochotu kedykolvek poradit pri tejto praci na sebe a za mnoho noveho, co mi seminar sprostredkoval ♥


Lucie Krásová :Ja se po harmonizaci citim volna, jako kdyz Ti kamen spadne z hrudi, bez pout ..


Monika Svobodová-Černá Moje povolání, práce s týranými dětmi, je velmi náročné a pocity, že jsem na pokraji syndromu vyhoření, přicházely čím dál častěji. Má velmi silná intuice a kořeny mne směřují na cestu duchovní. Vzdělání a směr práce se snaží tlačit na staré, dogmatické praktiky této profese, přestože výsledkem není zdraví mých dětských pacientů. Harmonizace přišla do cesty v pravý čas. Ani už nevím, kdo mi jí doporučil, prostě přišla a já šla.....někdy jsem moc nešla, zase jsem dala přednost práci před sebou, ale na konci tohoto semináře jsem tam, kde jsem si přála být a nikdy k tomu nenašla dost odvahy. Změnil se život celé mé rodiny. Díky všichni ze skupiny, díky tobě Zuzko a díky tam nahoře :))


Ľubica Hudáková Pre mňa bola harmonka ako škola... bola som ako dieťa, ktoré nevedelo čo si má počať..otvárali sa mi nové dvere, a ja som nevedela, či do nich vojsť, alebo ich zabuchnúť, a žiť ako predtým.. harmonizácia mi ukázala cestu, cestu po ktorej mám ísť, a odvtedy viem, že všetko je v poriadku. V podstate celý život hladáme odpovede, prečo sme tu..., čo tu máme vykonať..., a harmonka je taký začiatok, ako si urovnať svoje pocity v sebe. Na ostatnom už musíme pracovať sami. ♥


Robert Kocis Rozhodnutie harmonizovať čakry prišlo z dôvodu pomalého pokroku počas meditacií. Kamarátka mi dala dobré referencie na Zuzkin seminár, ktorý sama absolvovala. Tak som sa s plnou dôverou bez zaváhania prihlásil. Síce to bol proces na 7 mesiacov, ale radšej 7 mesiacov dôkladne so stabilným výsledkom, ako chvíľková harmonizácia s neistým výsledkom do budúcna. Mal som štastie, seminár začínal hneď od začiatku ďalšieho mesiaca. Išiel som do toho s tým, že si zharmonizujem len čakry, v podstate toho času som nevedel, čo všetko sa za čakrami skrýva. Celé to spočiatku bolo dosť také nejasné, ako to vlastne funguje, ale časom sa mi to všetko v hlave pekne poskladalo a pochopil som. Pochopil som aj o čom tie čakry sú. Pochopil som, že stav čakier odpovedá životu aký žijeme. Harmonizáciou čakier si vlastne dávame do poriadku život, ktorý žijeme. Je to jedno veľké upratovanie. Myslím, že spôsob harmonizácie čakier tohto druhu je v podstate jedinečný a pracujej priamo na samotnej príčine disharmónie čakier. Počas celého seminára Zuzka ochotne poradila, pomohla, riešila problémy ktoré sa vyskytli aj v dôsledku harmonizačného procesu a aj problémy, ktore s harmonizáciou nesúviseli. Pomoc a podpora akej sa vam popri tom dostane je podľa mňa nezaplatiteľná. Okrem samotnej harmonizácie čakier sa riešili aj ďalšie záležitosti a skryté problémy v nás samých, zdravotné problémy, problémy v naších vzťahoch s okolím a v našich životoch. Už po pár mesiacoch som si uvedomil, že rozhodnutie zapojiť sa do tohto semináru bolo jedno z najlepších rozhodnutí ktoré som mohol pre seba a svoj život urobiť. Síce prišiel do môho života sem tam aj vietor, obrátili sa niektoré veci hore nohami, ale všetko to malo svoj zmysel, proste v dôsledku toho sa môj život postupne navracia do rovnováhy a vnímam veci z úplne iného pohľadu ako som mal pred seminárom. Keď sa obzriem, kde som bol na začiatku rozhodnutia a kde som teraz, to je asi tak 100 a 1. Tento seminár by som doporučoval absolvovať asi každému, kto chce na sebe popracovať, dať si život do poriadku. Toto je úplne základný krok, nazval by som to základnou školou na našej duchovnej ceste a otvorí to potenciál ktorý v sebe nosíte. Všetko záleží len na vás, seminár vas len podporí na tejto ceste :-)


Viera Balogová Veni,vidi,non vici. Ale výnimka vraj potvrdzuje pravidlo. To k mojej harmonke.Zuzana je však fakt dobrá.To k jej harmonke.


Mohammad Yasir Khan For me it was life changing, i will write a short note on how it changed my life and in what way ♥


Lůca Budilová Včera jsem po roce od začátku harmonizace přemítala, už po několikáté, zda se mi otevřela mysl, zda to vše splnilo očekávání a zda to vůbec k něčemu bylo.

Nikdy bych nevzala nic zpět. Ve svém životě…harmonizace mi ukázala, že vše jak je a bylo prostě být má. Strašně špatně jsem se vyrovnávala s tím, co mi život naložil, často se litovala a užírala. To vše vedlo k další propadům.

K harmonizaci jsem se dostala díky těhotenství a synovi, který to vše špatně snášel. Měl vyrážky a díky tomu jsem na sobě začala vnitřně pracovat. Mám před sebou dlouhou cestu, ale nikdy bych nebyla tam kde jsem teď…bez Zuzky pomoci. Nikdy jsme se nesetkaly, nevím jak pořádně vypadá, jaký má hlas, jakou jiskru v oku…ale zná mě ze všech lidí nejlépe, a díky tomu dokáže i poradit. Ne vždy je to o čarování…hlavní v tom všem je lidskost.

Když mě přepadne smutek, deprese nebo beznaděj, tak si uvědomím, že je to jen přechodný stav. Život je to nejkrásnější co můžeme mít, a je nejkrásnější i s tím co nám naloží. Harmonizace mě naučila tohle chápat a brát to tak. Vše je o moc snadnější. Vždyť je to jen hra a záleží na mě jak budu hrát a zda hrát vůbec chci.

Nejde slovy vyjádřit jak bych za to moc chtěla poděkovat ♥ Hlavní je věřit a ,,zázraky" se dějí!!! LB

P.S. v průběhu semináře jsem čekala miminko a měla doma přes rok starého chlapečka, takže jsem vždy povinně vše jen přečetla a soustředila se na určitou barvu měsíce. Meditovala jsem jen párkrát a i tak to super, jen jsem měla problém v tom, že když byla meditace dlouhá usnula jsem u ní, takže to jsem pak nedávala. Překvapila mě meditace u první čakry, bohužel si nevzpomenu na název, mělo se v ní tančit....to byla paráda. Od všeho jsem se odpoutala a opravdu si užívala ty rytmy a dostávala se hluboko do mysli a viděla se u ohně v tom zápalu emocí, super!!! S lidmi z kurzu jsme nějak moc nekomunikovali, ale přesto mě to k některým teď ještě navádí. Kdo ví, co máme v životě společně napsaného.

Doporučuji všem. Kdo nezkusí, neuvěří!


Katka: ( pro svoji skupinku Harmonizace )

Mili spoluucastnici seminare, chtela jsem vam podekovat za spolupraci a za obcasne precteni mych kolikrat podivynskych pribehu. Nevim jak u vas, ale u sebe citim velkou zmenu. Kdyz se ohlidnu 7 mesicu zpatky, reakce na jiste situace byly totalne odlisne. Nyni si pripadam vice nohama na zemi, dokazu vice vnimat svet kolem sebe, co se kde deje, ktery strom dnes kvete vice nez vcera, jak rychle roste trava, zacinam pocitovat, ze u nekterych lidi se mi nejak zvysila telepatie...a ani o tom nevim - kamaradka, kterou jsem rok nevidela, tak za posledni vikend dostala snad 3x infarkt, kdyz jsem se ji na neco zeptala a ona presne na tu vec pred vterinou pomyslela - pak si uz zvykla a uz ji ani husi kuze nenaskakovala. A jako uzasny bonus je pro me to, ze vnimam sama sebe, ze dokazu z povzdali sledovat svoje reakce, emoce, uvedomuju si svoje chovani...nejen k ostatnim ale konecne hlavne sama k sobe. Samozrejme, ze nastvanost-kolikrat primo i nas.r.anost se u me zastavi taky, ale zase rychle odejde, protoze nema misto aby se ve me uhnizdila.
Ono me to neustale zkousi a zkousi, jen se mi u toho ted uz lepe dycha a snaz si to nebo ono vysvetlim.
Moc bych chtela podekovat Zuzce za jeji praci a energii a taky vsem, kteri se podileli na uzasne zpracovanych skriptech a meditacich.


Ivka M - Harmonka: zkraje to nevypadalo, ale pak se to rozjelo a nešlo to zastavit :-).. působí nenápadně, ...působí cíleně, .. přesně tam kde má, ... a velký dík za vše, co jsem prožila


Olga o Harmonizaci: U každé čakry to bylo jiné..necítila jsem to vždy stejně..třeba u třetí to bylo hodně o emocích, o přijímání mně samé.. sama jsem si se sebou nevěděla rady...bylo to i o skupině jak jsme to prožívali..
Důležité pro mně bylo si s Tebou o tom všem psát ..i se skupinou..potřebovala jsem cítit i slyšet že to mají taky tak .a když né tak proč.
Je toho tolik co bych mohla psát co jsem cítila...ale určitě nadhled.v situacích ve kterých jsem byla zmatená a neklidná .přijetí sama sebe i se svými chybami mít se víc ráda..poslouchat tělo ...mít názor a nevnucovat nikomu nic ...být přátelská , ale přitom umět říci co si myslím...jsem silnější, hodně mně to vše posunulo..umět vidět to krásné radovat se z toho, že jsem tady a teď...
Je toho víc. Snažím se hodně věci prožívat i cítit..někdy až moc..takže co cítím já, to nemusí tak cítit ten druhý,..ale mé pocity mně hodně napoví..začala jsem víc chodit do přírody a přestala chodit do center kde je moc lidí..nebo spíš nevyhledávám je..:-)


Mirka o Harmonizaci: Děkuji za sedm měsíců úžasných změn, alespoň pro mne. Přeji krásný den a jsem ráda, že i dál budeme pořád spolu :-D Mirka 


Velmi mě potěšilo také toto resumé, kterého si právě od toto člověka moc vážím. Celou dobu semináře přemýšlel, jestli je zde správně, protože se prostě nic nedělo ihned. O i o tom to je. Někdy musíme mít trochu trpělivosti, aby se věci stihly poskládat a do života nám to přineslo potřebné a vytoužené změny. Neslibuji zázraky do pár dní. Ale hlubokou práci na sobě.

JN: Harmonizácia – RESUMÉ
___________________
Milé súputníčky,
konečne dozrel čas, aby som aj ja mohol učiniť záverečné resumé mojej harmonizácie.
Akákoľvek vnútorná práca má pre mňa význam iba vtedy, ak prináša citeľné výsledky aj vo vonkajšom svete, teda v praxi každodenného života. Nanič by mi boli akékoľvek certifikáty o absolvovaní ezoterických seminárov, ak by bol môj praktický život neuspokojivý. A keďže z mnohých skúseností so sebou samým viem, že u mňa takmer všetko trvá dlhšie, než je všeobecne obvyklé, trpezlivo som počkal, kým sa veci v mojom živote aj navonok preukážu. Totiž termínom oficiálneho zavŕšenia harmonizácie sa nič podstatné v mojom praktickom živote nezlepšilo – naďalej som bol bez trvalého zamestnania a bez uspokojivého bývania, čo sú pre mňa základné, kľúčové zložky mojej spokojnosti či nespokojnosti s kvalitou života.
Ale potom zrazu prišiel deň D – 10. august 2012 – a všetko sa (akoby mimochodom) dalo do poriadku. Mám dohodnuté zamestnanie na trvalý pracovný pomer (dokonca konečne nie cez agentúru) a mám zabezpečené aj skoré nové ubytovanie – v nefajčiarskom a celkovo príjemnom prostredí. To je závažná zmena k lepšiemu.
Takže konečne sa, po dlhom čase, cítim v pohode.
Harmonizácia mala zmysel! ........

Ďakujem Zuzke i všetkým Vám za obohatenie a obohacovanie svojho skúsenostného obzoru.


                      zuzidea   © 2013 Všechna práva vyhrazena                    

Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!